Nasze propozycje

 

Zarządzanie i wynajem

 

Jesteśmy właścicielami budynku biurowego ANCORA przy ulicy Pułaskiego 6, w Gdyni. Wybudowana w 1948 roku nieruchomość, zmodernizowana przez naszą firmę do klasy A, jest zlokalizowana w centrum Gdyni, w ekskluzywnej dzielnicy Śródmieście, która jest tzw. Nadmorską Strefą Prestiżu Miejskiego – jedynym w Polsce i nad południowym Bałtykiem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie z morzem, centrum dużego miasta. Zarządzając ANCORĄ cały czas pracujemy nad jej unowocześnianiem, zachowując jednocześnie unikalny charakter gdyńskiego modernizmu, bardzo cenionego przez Najemców. Wynajmujemy lokale biurowe w wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni od 16m2. Jedyny w swoim rodzaju widok na zatokę jest niewątpliwym atutem wielu oferowanych przez nas lokali.

Zastępstwo inwestycyjne, generalne wykonawstwo

W ramach usługi zastępstwa inwestycyjnego oferujemy kompleksowe prowadzenie procesu inwestycyjnego: od uzgodnień projektowych, poprzez pozyskiwanie decyzji administracyjnych, nadzór robót budowlanych, odbiory prac, po rozliczenie inwestycji. Dokładnie definiujemy potrzeby i sposoby działania, które są różne ze względu na specyfikę inwestycji, stopień jej zaawansowania, posiadane pozwolenia, warunki administracyjne oraz komercyjne. Jako generalny wykonawca dbamy o odpowiedni dobór podwykonawców, dobrą organizację i terminowość wykonania robót. Uważamy, że można prowadzić budowę bez marnotrawienia materiałów i bez bałaganu na placu budowy. Przykład naszej realizacji – Willa Przy Parku w Warszawie, apartamentowiec wykonany w bardzo wysokim standardzie i z nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Rewitalizacja

W ramach rewitalizacji możemy poszczycić się kompleksową modernizacją i odnową zabytkowej kamienicy Orłowskich, znajdującej się w centrum Gdyni przy ulicy 10 Lutego 5. Rewitalizacja polegała na odtworzeniu oryginalnej, przedwojennej elewacji, z uzupełnieniem tynków o tym samym składzie co tynk oryginalny, usunięciem późniejszych tynków i odtworzeniem ryflowań glifów okien i części elewacji parteru oraz przywrócenie oryginalnej kolorystyki. Poza tym została wykonana wymiana okien i wszystkich instalacji, założono kotłownię gazową, przebudowano piwnice na lokal gastronomiczny, a także unowocześniono wnętrza, zachowując unikalny wystrój klatki schodowej z kręconymi schodami i kamiennymi lamperiami.